Şampiyonluk Göztepe’ye Çok Yakışıyor..

Tribünden gelen bir taraftar olarak desteklediğiniz kulübünüze hizmet etmek gerçekten büyük bir mutluluk..Biz bu mutluluğu sevgili dostum Alphan Manas ile birlikte, 2007-2008 yılları arasında Göztepe Voleybol şubesinde yöneticilik yaparken yaşama fırsatı bulduk..

DSC00243

Lig boyunca oynadığımız bütün maçları kazandık.Yine de play-off’lara kalmamız için İzmir’de oynayacağımız Bursa Büyükşehir maçını kazanmamız gerekiyordu.Ve büyük taraftarımızın desteği ile kızlarımız bu maçı 3-0 almayı başardılar.. Unutulmaz bir gündü..

Göztepe-Bursa Büyükşehir 069

Ünlü parçalı formamız bizim gözlerimizi kamaştırıyor, kızlarımıza ise itici bir güç veriyordu..Göztepe-Bursa Büyükşehir

3. ligde oynadığımız tüm maçları kazanıp Aydın’da play-off oynamaya hak kazandık.Play-off maçlarında da 2 galibiyet alarak 2. lige yükselme sevincini yaşamıştık..

İzmir’e döndüğümüzde de şampiyon takımımızın iki oyuncusu ile birlikte  Yeni Asır TV’nin konuğu olduk..

Sanver Süzek hakkında

1961 yılında İzmir’de doğdu. E.Ü. İşletme Fakültesi- İşletme Finansı ana bilim dalından 1981 yılında mezun oldu.Aynı bölümde Araştırma görevlisi olarak 1987 yılına kadar çalıştı.Yüksek lisansını ‘Sermaye Artırımına Giden Firmaların Finansal Analizi’ tezi ile tamamladı. 1988-1999 tarihleri arasında Bodrum’da turizm seyahat acentacılığı ve otel yatırım ve işletmeciliği alanlarında yöneticilik yaptı.1996 yılında Bodrum Bardakçı koyundaki Mavi Otelin, 1999 yılında Bodrum Türkbükü’nde Mavi Suite otelin açılışını ve 2010 yılına kadar da işletmeciliğini yaptı. 2002-2003 döneminde İzmir’de Blue Miles adlı restorantın açılışını ve işletmeciliğini yaptı. 2003-2007 yılları arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Bölgesel Kalkınma ve İşletme Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkezi (BİMER)’in Danışma Kurulu Üyeliği yaptı,aynı dönemde BİMER’e bağlı AH-LA (American Hotel – Lodging Association) programında Otel – Restaurant Yönetimi ve Turizm Semineri, yine BİMER’e bağlı BEMİY (İşletme Yönetimi)Programı kapsamında İşletme Finansı ve Fizibilite Etüdleri ve turizm dersleri verdi. 2006 yılından bu yana Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’- nin çatı katındaki a7 Şehir Kulübü ve Tepekule Özel Günler salonlarının işletmeciliğini yürütüyor. 2012 yılında Ayvalık’ta faaliyet gösteren Miranda Gıda Ltd. Şti.ne ortak oldu. 2015 yılında Manisa Organize Sanayi Bölgesinde yer alan Litany restoranın kurucu ortağı olarak açılışını yaptı. 2016 Ağustos ayında yayın hayatına başlayan 'Magazine' adlı yeme-içme ve seyahat dergisinin Genel Yayın Yönetmenliği görevini sürdürüyor..
Bu yazı Genel, Spor kategorisine gönderilmiş ve , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir